KONST / Litografier / Färglitografi 13327060
nr 1332 7060
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, "Före Natten". Signerad, numrerad 46/300. Motivet: 47x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:25:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth